Logo Pracuj.pl

React Developer

7N Sp. z o.o.O firmie

18 480–21 840
netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Git

O projekcie

Poszukujemy React Developera, który dołączy do projektu z branży nowych mediów i zasili zespół działający w metodyce Scrum. Projekt dotyczy innowacyjnego rozwiązania, które automatyzuje proces budowania i rozwoju aplikacji frontendowych kilkunastu tematycznych serwisów. Produkt rozwijany jest od podstaw na dużą skalę.

Aplikacja tworzona jest przy użyciu najnowszych wersji popularnych technologii (React, TypeScript, VanillaJS, Webpack, Styled-Components).

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie interfejsów użytkownika w oparciu o najnowsze technologie
  • Projektowanie architektury aplikacji od podstaw wraz z pozostałymi członkami zespołu
  • Dbanie o wysokiej jakości kod i współudział w Code Review
  • Mentoring - dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z osobami w zespole

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość języka JavaScript ES5/ES6
  • Doświadczenie w pracy przy rozwoju aplikacji opartych na technologii React + Redux
  • Biegła znajomość: HTML5 i CSS3
  • Znajomość technologii Typescript, Webpack, Styled Components
  • Umiejętność pisania Unit Testów oraz testów E2E
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność twórczego, nieszablonowego myślenia i chęć nauki nowych technologii
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości: 18 480 - 21 840 PLN (110 - 130 PLN/h) + VAT
  • Przejrzysty model rozliczeń.
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia i certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych. Dodatkowo Konsultanci mają możliwość uczestniczyć w szkoleniach wewnętrznych oraz szkoleniach rozwijających kompetencje interpersonalne w ramach 7N Secret Code, który poznasz tutaj: 7N – The Secret Code https://www.7n.com/media/4375/7n-the-secret-code.pdf)
  • Możliwość skorzystania ze wsparcia (oraz dołączenia do) 7N Inspiration Team, grupy aktywnie dzielących się wiedzą w branży Konsultantów 7N.
  • Przeczytaj artykuł jednego z członków 7N Inspiration Team: 7N - From Gitlab CI to Azure App Service (https://www.7n.com/news/4525)
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat). Sprawdź jeden z naszych paneli dyskusyjnych: Czy Scrum Masterowi przydaje się background programistyczny ? - YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=rhnIS3EKaPY)
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej i jakości realizowanych projektów. Zobacz wypowiedź Konsultanta 7N o roli Agenta i możliwościach projektowych. (https://www.youtube.com/watch?v=lACz9l1xfx4)
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na najwyższym poziomie eventy – zarówno w formie offline jak i online). Zobacz relację z 7N Kick Off 2021: https://www.youtube.com/watch?v=VH2Wt0E6Azg
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport oraz ubezpieczenia na życie niezależnie od formy współpracy. Dostęp do platformy wsparcia psychologicznego i rozwoju osobistego Mindgram
  • Profesjonalny, jakościowy proces rekrutacyjny prowadzony przez najbardziej doświadczonych w branży rekruterów.

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

React Developer, Warszawa