Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

React Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-06-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cryptomage Services Sp. z o.o.

    Cryptomage SA jest nowoczesną firmą z branży cyberbezpieczeństwa. Obecnie rozwijamy unikalny na skalę światową produkt z zakresu wykrywania ataków sieciowych. Kładziemy duży nacisk na kompetencje techniczne oraz biznesowe zespołu. Zatrudniamy zespół kilkunastu doświadczonych naukowców, programistów oraz analityków.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Frontend React Developer, na różnych poziomach doświadczenia, będzie członkiem zespołu projektu Cryptomage Cyber Eye, mającego na celu m.in. stworzenie systemu sprzętowo-programowego do wykrywania anomalii w ruchu sieciowym.

    Przykładowe zadania na oferowanym stanowisku pracy:

    • Tworzenie części wizualnej systemu wykrywającego ataki sieciowe
    • Tworzenie logiki do analizy wizualnej danych o atakach
    • Udział w projektowaniu nowych funkcji
    • Opracowywanie optymalizacji pod kątem analizy BigData
    • Rozwój API

    Wymagania:

    • Minimum 1-2 lata komercyjnego doświadczenia
    • Znajomość JavaScript oraz frameworków i środowisk React, Redux i Node.js,
    • Znajomość dobrych praktyk w zakresie organizacji kodu źródłowego i procesu developerskiego
    • Znajomość standardów CSS3 i HTML5,
    • Znajomość podstaw baz danych oraz umiejętność tworzenia optymalnych zapytań SQL
    • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne

    Mile widziane:

    • Znajomość zagadnień związanych z BigData
    • Doświadczenie w pracy z systemami czasu rzeczywistego

    Oferujemy:

    • Rozwój flagowego produktu firmy
    • Pracę w sprawnym zespole i w miłej atmosferze, możliwość rozwijania własnych pomysłów
    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Dogodną lokalizację
    • Elastyczne godziny pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W CV proszę zamieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cryptomage SA z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."