Oferta pracy

60,00130,00 netto (+ VAT) / godz.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • React.js

  • Next.js

  • Git

  • Redux

  • TypeScript

Mile widziane

  • Docker

  • Figma

  • Zeplin

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie oraz implementowanie aplikacji frontowych pod aplikacje dedykowane oraz e-commerce

  • Implementacja logiki biznesowej dla nowych i obecnych projektów

  • Wprowadzania nowych funkcjonalności i poprawianie błędów w istniejących już aplikacjach

  • Przeprowadzanie code review

  • Monitorowanie jakości kodu oraz jego optymalizacją

  • Współdecydowanie o architekturze i wyborze technologii

Nasze wymagania

  • Masz min. 3-letnie komercyjne (potwierdzone projektami) doświadczenie jako React Developer

  • Znasz się na HTML, CSS/SCSS, JavaScript, TypeScript

  • Dbasz o jakość wytwarzanego kodu dzięki narzędziom do statycznej analizy kodu (ESLint, Prettier)

  • Wiesz, jak optymalizować aplikacje frontowe pod katem wydajności i SEO

  • Znasz się na systemie kontroli wersji GIT

  • Jesteś Team playerem ze znajomością j. angielskiego na poziomie min. B2

  • Znasz odpowiedź na nasze pytanie rekrutacyjne: Jaka jest różnica między type a interface ? *

  • Dodatkowo, wiesz, jak używać Next.js, Styled Components

  • Miałeś styczność z Jenkins/Gitlab Pipeline, Docker

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

Spotkania wewnątrzfirmowe i zewnętrzne – Unity Tech Talks, Inżyniersi, Frontersi

Sprawdź video z OpenUTT o renderowaniu aplikacji frontowych

Branżowe platformy e-learningowe

Wsparcie mentorów - liderów technicznych

Konferencje w Polsce i za granicą

Treningi umiejętności miękkich – HRowy Yoda zawsze Ci pomoże!

Słynne „owocowe czwartki” też mamy, ale co ważniejsze, możesz liczyć na:

Dofinansowanie nauki języków obcych

Multisport

Prywatną opiekę medyczną

Ubezpieczenie na życie

Liczne integracje firmowe (jak np. Beach Bar Party, Boat Party i inne Party!)

Firmową e-bibliotekę

Program rekomendacji pracowników (ty polecasz, my płacimy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

W 2022 otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work – jesteśmy z tego niezwykle dumni! To nagroda przyznawana w oparciu o opinie pracowników - aż 88% członków naszego zespołu stwierdziło, że Unity Group to świetne miejsce pracy! Dołącz do nas i przekonaj się osobiście. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zerknij na naszą stronę kariera.

* https://www.typescriptlang.org/docs/handbook/2/everyday-types.html#differences-between-type-aliases-and-interfaces

Dobre projekty wymagają dobrych zespołów. Sprawdź, do kogo możesz trafić:

Rail – 15 osobowa załoga już na pokładzie Expressu UG! Od ponad 4 lat pracujemy z jednym z największych dostawców wagonów na świecie - GATX. Tworzymy customowe projekty dla świata Rail (bo wiemy, że tam jest dużo do zrobienia 😉 ) Od analizy procesów biznesowych, po złożone wielokanałowe wdrożenia. Bierzemy na warsztat logistykę, komunikację pomiędzy zakładami, a nawet ważymy wagony, by mieć pewność, że nie robią pustych przebiegów. Data daje nam nieograniczone możliwości...

E-commerce – już od ponad 11 lat pracujemy dla jednego z największych e-commerce'ów branży budowlanej w Polsce i na świecie. Jesteśmy na etapie replatformingu platformy z monolitu na mikrousługi. To wielki gmach, a dekompozycja monolitu wymaga wielu rąk na pokładzie. Każdy ekspert jest dla nas na wagę złota.

Unity Group

Unity Group tworzy ponad 400 specjalistów IT, którzy od ponad 25 lat wdrażają rozwiązania z zakresu transformacji cyfrowej. Kim jesteśmy? Interdyscyplinarnym zespołem ekspertów, którzy na co dzień tworzą projekty dla wiodących marek budując organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. W naszym portfolio znajdziesz RTV Euro AGD, Nestle, McDonald’s, SIG, Credit Agricole, Volkswagen Group, General Motors, GLS, HP czy LPP i wielu innych.

W 2022 otrzymaliśmy certyfikat Great Place to Work – jesteśmy z tego niezwykle dumni! To nagroda przyznawana w oparciu o opinie pracowników - aż 88% członków naszego zespołu stwierdziło, że Unity Group to świetne miejsce pracy!

Przewiń do profilu firmy