Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

React Frontend Developer

LocalbiniO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Cucumber

  • Behave

O projekcie

Poszukujemy React Developerów gotowych do podjęcia nowych wyzwań w naszym projekcie, w Poznaniu lub zdalnie. Umowa B2B.

Ta rola jest odpowiednia dla osoby, która chciałaby przyczynić się do wymagającego procesu transformacji IT w LocalBini.

Twoim głównym zadaniem będzie wsparcie transformacji technologicznej z aplikacji monolitycznej do architektury opartej na mikro serwisach w AWS. Do Twoich zadań będzie należało tworzenie nowych funkcjonalności w technologii React, pisanie testów e2e oraz odpowiedzialność za płynną przebudowę aplikacji.

Będziesz częścią wielofunkcyjnego zespołu, który jest odpowiedzialny za pełny cykl oprogramowania, od koncepcji do wdrożenia. Będziesz współpracować z naszymi obecnymi deweloperami, którzy znajdują się w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z istniejącym zespołem programistów (zdalnie) i zespołem z St. Gallen (zdalnie) w celu opracowania idealnego rozwiązania programowego.

  • Wymiana pomysłów z projektantem UI/UX.

  • Projektowanie architektury po stronie klienta.

  • Budowa logiki i interfejsu dla frontendu aplikacji w technologii React z Redux i TypeScript.

  • Pisanie testów e2e (Cucumber, Behave).

  • Budowa funkcji i aplikacji w RWD.

  • Sporządzenie dokumentacji technicznej.

  • Współpraca z analitykami danych, w celu poprawienia działania LocalBini.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy z React framework.

  • Praktyczne umiejętności w zakresie naszego stosu technologicznego (React/AWS)

  • Znajomość React z Redux i TypeScript,

  • Znajomość zasad projektowania UI/UX.

  • Wiedza na temat poprawnego testowania platformy, w szczególności end to end przy użyciu Cucumber lub Behave..

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Otwartość na naukę i poszerzanie swojej wiedzy

  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość technologii chmurowych (AWS)

  • Płynna znajomość polskiego.

To oferujemy

  • Oferujemy pracę całkowicie zdalną; w pełnym wymiarze czasu pracy (100%) lub jako dodatkową aktywność, na poziomie 40-50%.

  • Dołączenie do zespołu, który przyczyni się do uruchomienia platformy LocalBini 2.0.

  • Możliwość wpływania na organizację LocalBini.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w zamian za pełne zaangażowanie w LocalBini.

  • Pracę w dynamicznym zespole..

Localbini

LocalBini AG to szwajcarski start up, którego misją jest łączenie ludzi poprzez wspólne przeżycia tzw. Experiences. Platforma powstała, aby umożliwić każdemu, kto chciałby dzielić się swoją wiedzą i pasją, stworzenie profilu oraz wyjątkowych doświadczeń. Zapotrzebowanie na niestandardowe, zindywidualizowane wycieczki wzrasta, dlatego

platforma LocalBini pomaga turystom poszukującym wyjątkowych i autentycznych doznań, nawiązanie kontaktu z entuzjastycznymi mieszkańcami tzw. Locals, którzy je oferują.

Aktualnie dążymy do przeniesienia tych przeżyć do przestrzeni interaktywnej poprzez transmisję na żywo w 3D i 360°. Dlatego możemy potrzebować właśnie Ciebie!

Przewiń do profilu firmy