Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Interaktywną ADream sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
AGENCJA INTERAKTYWNA ADREAM sp. z o.o.

React.js developer

AGENCJA INTERAKTYWNA ADREAM sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 24 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SASS

  • Git

  • jQuery

  • webpack

  • Gulp

  • Grunt

  • Adobe XD

  • ReactJS

  • GatsbyJS

  • HTML5

  • CSS3

  • JavaScript

Twój zakres obowiązków

Z chęcią przywitamy w teamie osobę o szerokich horyzontach w zakresie kodowania w React.js. Szukamy poukładanych ludzi, którzy potrafią robić dobrą robotę przy odpowiedzialnych projektach, które mają skilla i potrafią go wykorzystać najlepiej jak potrafią.

W ADream będziesz mieć możliwość pracy przy:

- produktach klasy ERP (zaczynając od modułu CRM)

- projektach wdrażanych w modelu SaaS

- stronach, sklepach i portalach internetowych

Nasze wymagania

  • Znajomości SASS, Git, jQuery, WebPack, Gulp, Grunt, Adobe XD

  • Dobrej znajomości ReactJS, GatsbyJS

  • Bardzo dobrej znajomości standardów HTML5, CSS3, JavaScript w ich najnowszych rewizjach

  • Doświadczenia w integracji różnych platform z wykorzystaniem istniejących (lub wymagających tworzenia nowych) modułowych interfejsów API

  • Co najmniej 2 lat doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji

  • Silnego poczucia odpowiedzialności za obszar projektowy i chęć dostarczania wysokiej jakości kodu

  • Sprawnego przełączania się pomiędzy realizowanymi projektami

  • Dobrej komunikacji i pracy zespołowej

To oferujemy

  • Pracę w klimatyzowanym biurze w centrum Krakowa

  • Różnorodność projektów (od średnich po duże, od kreatywnych po te uczące cierpliwości ;)

  • Pracę przy projektach realizowanych dla naszych Klientów oraz w ramach naszych własnych startupów

  • Elastyczną formę współpracy (umowa/b2b)

  • Obowiązkową przerwę regeneracyjną (będziesz pracował 7 godzin i 15 minut a 45 minut poświęcisz na przerwę; wyjście na taras, do pobliskiego parku czy na obiad)

  • Kawę z ekspresu bez limitu

  • Coroczne (2020 się nie liczy) wyjazdy integracyjne

  • Dobre intencje i szczerą komunikację

  • Swobodną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

ADream to grupa spółek (naszych własnych) z kluczowych obszarów marketingu. Tworzymy nowe brandy i wprowadzamy je na rynek, odświeżamy i rozwijamy również te już istniejące. Nasze główne obszary działania to; strategia, identyfikacja wizualna, opakowania i etykiety, serwisy i aplikacje internetowe, serwisy ecommerce, kampanie wizerunkowe i sprzedażowe, social media - to tak w skrócie:) Współpracujemy z Klientami z Polski i z zagranicy.

Przewiń do profilu firmy

Wymagane dokumenty:

Najbardziej interesują nas Twoje chęci i umiejętności dlatego wystarczy jak prześlesz informacje o swoim doświadczeniu, przykładowe projekty czy referencje. Nie zapomnij też podać swoich oczekiwań finansowych oraz informacji o tym od kiedy możesz zacząć :)

co to?