Logo Pracuj.pl

11 000–20 000
netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie
    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Redux

  • Babel

  • webpack

  • Yarn

  • Git

Mile widziane

  • Cypress

  • GraphQL

O projekcie

Działamy w oparciu o Scrum, cenimy sobie współpracę w luźniej, koleżeńskiej atmosferze oraz nastawienie na działanie.

Realizujemy projekty dla polskich i międzynarodowych klientów oraz rozwijamy kilka własnych produktów. Wspiera nas w tym nasz Dział R&D, który stale wyszukuje kolejne nowinki i rozwiązania w obszarze rozszerzonej rzeczywistości, sztucznej inteligencji i deep learningu.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i implementacja aplikacji webowych z wykorzystaniem m.in. JavaScript, Typescript, React.js, Redux
  • Aktywny udział w proponowaniu i wdrażaniu usprawnień tworzonych rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Dbanie o jakość kodu
  • Współpraca podczas wszystkich etapów tworzenia oprogramowania

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia komercyjnego w React.js
  • Praktyczna znajomość JavaScript ES6+
  • Dobra znajomość TypeScript
  • Znajomość Redux oraz narzędzi takich jak Babel, Webpack czy Yarn
  • Doświadczenie w tworzeniu serwerów REST API
  • Praktyczna znajomość narzędzia Git oraz modelu pracy GitFlow
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego (min. B2)
  • Znajomość Agile

  • Znajomość React Testing Library
  • Znajomość Cypress
  • Doświadczenie z GraphQL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Udział w projektach realizowanych dla klientów z całego świata
  • Otwartą i sprawną komunikację oraz wsparcie zespołu w każdej sytuacji
  • Dowolną formę zatrudnienia, elastyczne godziny pracy
  • Możliwość 100% pracy zdalnej
  • Możliwość uczestnictwa w czasie pracy w niekomercyjnych mini-projektach, dzięki którym możesz przetestować swoje siły w nowych obszarach i technologiach, z którymi nie masz do czynienia na co dzień
  • Dodatkowa przestrzeń do rozwoju w ramach inicjatyw obszaru technicznego (m.in. spotkania knowledge-sharing'owe)
  • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną
  • Indywidualny budżet szkoleniowy oraz dostęp do PluralSight

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Rozmowa rekrutacyjna

2

Rozmowa techniczna

NeuroSYS Sp. z o o.

Jesteśmy software house’m z siedzibą we Wrocławiu i oddziałem w Białymstoku. Realizujemy projekty dla klientów z całego świata oraz rozwijamy kilka własnych produktów. Naszą firmę tworzy obecnie 110 utalentowanych pasjonatów IT, którzy współpracują w małych autonomicznych zespołach, zachowując płaską strukturę i luźną, koleżeńską atmosferę.

Poza programowaniem, mamy obsesję na punkcie nowych technologii, a nasz Dział R&D prowadzi badania z obszarów rozszerzonej rzeczywistości, sztucznej inteligencji i deep learningu oraz pracuje nad ich komercyjnym zastosowaniem w automatyzacji procesów biznesowych.

React.js Developer, lubuskie