Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

React Native Developer

solidstudio Sp. z o.o.

umowa o pracę
15 77017 430 brutto / mies.
umowa zlecenie
19 00021 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
19 00021 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React Native

  • Git

  • TypeScript

O projekcie

Jako specjalista od React Native, trafiłbyś do projektu z elektromobilności - np. do rozwijania naszej strony internetowej albo do projektu klienckiego.

Nasz najnowszy projekt to połączenie kryptowalut z elektromobilnością - o współpracy z Zeemcoin przeczytasz https://solidstudio.io/blog/solidstudio-news-strategic-partnership-with-zeemcoin?utm_source=blog&utm_medium=LinkedIn&utm_id=socialmedia

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie aplikacji mobilnych z użyciem technologii React Native.

Nasze wymagania

  • Posiadasz przynajmniej 3-letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji na Androida lub iOS z React Native;

  • znasz biblioteki zarządzania stanami/danymi (redux/mobx);

  • korzystałeś już i wiesz czym jest system kontroli wersji GIT;

  • znasz najnowsze standardy JavaScript oraz znasz TypeScript;

  • znasz frameworki do testowania (jest/detox);

  • Nie boisz się mówić i pisać w języku angielskim (poziom B2);

  • znasz podstawowe funkcje platform, powiadomień push, usług lokalizacyjnych

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • 3000 PLN rocznie w ramach budżetu rozwojowego;

  • Prywatną opiekę medyczną (LuxMed);

  • Pracę zdalną lub z dobrze wyposażone biura w centrum Krakowa;

  • kartę Multisport;

  • darmowe lekcje z języka japońskiego online;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • zajęcia z języka japońskiego online

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa wstępna z Pauliną.

2

. Następnie zapraszamy Cię na rozmowę techniczną/teoretyczną

3

Ostatni etap to rozmowa ofertowa.

Solidstudio to grupa profesjonalistów IT, działająca niezależnie na rynku od pięciu lat z nastawieniem na satysfakcjonujące wyzwania. W ciągu tego stosunkowo krótkiego istnienia na rynku wspieraliśmy dużych graczy rynkowych i budowaliśmy własne doświadczenie w świecie elektromobilności. Praca w Solidstudio oznacza pracę z najnowszym stosem technologicznym i ludźmi, którzy chcą się rozwijać.

Przewiń do profilu firmy