Logo Pracuj.pl

React Native Developer

KLG Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React Native

  • React.js

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Git

  • Jira

Mile widziane

  • Android

  • iOS

  • Android Studio

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie architektury mobilnej i rozwiązań programistycznych zgodnie z wymaganiami,
  • Rozwój nowych funkcjonalności,
  • Szacowanie, planowanie i koordynacja działań związanych z programowaniem i testowaniem,
  • Zapewnienie wysokiej jakości aplikacji poprzez pisanie czystego, testowalnego kodu,
  • Wspieranie zespołu za pomocą informacji zwrotnej, przeglądów kodu,
  • Praca w zespole SCRUM, udział w szacowaniu i analizie ryzyka.

Nasze wymagania

  • Znajomość React, ReactNative, JavaScript, Typescript,
  • Umiejętność obsługi repozytorium kodu źródłowego (preferowany Git),
  • 2 lata doświadczenia komercyjnego z ReactNative i aplikacjami mobilnymi na iOS i Android.

  • Android, iOS, Android Studio.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • analityk systemowy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia zewnętrzne
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Jesteśmy otwarci na wybraną przez Ciebie formę współpracy (Umowa o pracę, umowa zlecenia, umowa o dzieło),
  • Pracę zdalną lub hybrydową (Poznań/ Szczecin),
  • Elastyczne godziny pracy - sam decydujesz o której rozpoczynasz pracę,
  • Niekorporacyjne podejście do pracy,
  • Długoterminowe, międzynarodowe projekty,
  • Szkolenia merytoryczne - naszą wartością są ludzie, ich wiedza i doświadczenie, dlatego wspieramy ich rozwój finansując szkolenia,
  • Lekcje języka angielskiego (prowadzone zarówno przez Polskich lektorów, jak i native speaker-ów),
  • Kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną (LuxMed).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

KLG Solutions Sp. z o.o.

React Native Developer, łódzkie