Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Real Estate Advisor

MAŁYCHA NIERUCHOMOŚCI PREMIUM

  • Katowicka 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Katowicka 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Jako Agent Nieruchomości będziesz odpowiedzialny za budowanie portfolio nieruchomości, które następnie będziesz sprzedawał i wynajmował w systemie umów wyłącznych.

  • Będziesz mógł obsługiwać klientów segmentu wyższego i Premium.

  • W ramach tych zadań będziesz budował swoją własną markę doradcy nieruchomości.

Nasze wymagania

  • Chęć osiągnięcia w życiu czegoś wyjątkowego, chęć życia poziom wyżej i chęć zarabiania ponad standardowo.

  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą i doskonałą prezencję.

  • Lubisz i rozumiesz Social Media i widzisz w tym szanse na budowanie własnej marki.

  • Jesteś samodzielną osobą, a wszystko co robisz traktujesz odpowiedzialnie.

  • Słowo „problem” zastępujesz „szukaniem rozwiązań” - to jesteś właśnie Ty.

  • Osiągasz cele jakie sobie stawiasz w życiu i biznesie.

  • Znasz języki obce, preferowany: angielski.

To oferujemy

  • Tygodniowe szkolenie wprowadzające do zawodu i systemu pracy w naszej agencji – nasz autorski i sprawdzony system - MNP Grow.

  • Autorski program sprzedaży nieruchomości w ramach umowy wyłącznej.

  • Platformę – elarningu online a tam szkolenie MNP Grow i Kursy Online (Nieruchomości, Negocjacje, Kredyty Hipoteczne)

  • Zaawansowany i funkcjonalny system informatyczny on-line organizujący i wspierający obsługę klientów, nasz CRM.

  • Usługi profesjonalnego fotografa - posiadamy własne biuro Media.

  • Najlepsze metody promocji nieruchomości wykorzystujące nowoczesne technologie: katalogowe sesje zdjęciowe, filmy 4K, profesjonalne opisy nieruchomości.

  • Wypracowany know-how na rynku nieruchomości i pośrednictwa kredytów hipotecznych dla kompleksowej obsługi klientów - posiadamy ekspertów kredytowych wspierających naszych agentów nieruchomości.

  • Średnia zarobków dla tego segmentu w branży to kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie, my wierzymy, że jest to NO LIMIT. Nasi nowi agenci zaczynają zarabiać już po pierwszym miesiącu pracy z nami.

  • Wierzymy, że zespół tworzą ludzie wyznający te same wartości i dążący do tych samych celów zawodowych. Możesz oczekiwać przyjaznej atmosfery oraz wsparcia w początkowym okresie pracy w postaci szkoleń wewnętrznych.

  • Preferujemy jasny i klarowny podział obowiązków, który nadzoruje wymagający i sprawiedliwy przełożony. Pracujemy według The MNP Way – zbioru zasad, wartości, misji, wizji naszego przedsiębiorstwa, co czyni nas bardzo przewidywalnym partnerem biznesowym

To butikowa agencja z klarowną wizją rozwoju oraz misją w działaniu, posiadająca unikalną kulturę pracy – The MNP Way. Tworzymy zespół zaangażowanych osób - profesjonalistów. Naszym celem jest stworzenie marki, która stanie się kluczową agencją nieruchomości w najbliższych latach w Warszawie.

Naszym celem jest stworzenie wartościowych członków zespołu Małycha Nieruchomości Premium (MNP Super Team) podążających za naszą unikalną kulturą organizacyjną (The MNP Way) Chcemy zapewnić, aby każdy członek zespołu przeszedł przez nasz szkolenie (MNP Grow), oraz stosował nasze standardy pracy, które zapewnią mu wysokie profity finansowe i motywacyjne.

Małycha Nieruchomości Premium jest częścią grupy finansowej MBF & MNP, w której skład wchodzą również innej marki. Jesteśmy właścicielami marek:

Małycha Nieruchomości Premium - agencja nieruchomości.

Małycha Business Finance – firma pośrednictwa kredytów hipotecznych.

Przewiń do profilu firmy