Realizator Studio TV

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-05-08
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 2019-06-07)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Warszawa

    Wirtualna Polska Media S.A. - partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna.

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie studio do nagrań i realizacji na żywo, realizacja nagrań i programów na żywo na antenę Telewizji WP i dla portali Wirtualna Polska Media
    • Realizacje wyjazdowe dla ww.
    • Formatowanie nowych programów i precyzyjne odtwarzanie gotowych formatów
    • Przygotowywanie grafik na potrzeby realizowanych programów.
    • Realizacja dźwięku
    • Obsługa ściany wizyjnej i generatora grafik

    Nasze oczekiwania:

    • Min. 1-2 lata doświadczenia zawodowego
    • Realizacja wideo
    • Dobra znajomość mikserów wizyjnych
    • Znajomość podstawowych technik oświetleniowych
    • Kluczowanie w technologii green screen
    • Znajomość technologii telewizyjnej
    • Obsługa systemów graficznych będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość pakietu Adobe będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność kreatywnego myślenia i "tworzenia" obrazu

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnym środowisku
    • Możliwość realnego wpływu na budowę i rozwój dynamicznie rozwijającej się stacji tv
    • Dynamiczne otoczenie i pracę w młodym, kreatywnym zespole
    • Doskonałą atmosferę pracy i wiele wyzwań
    • Możliwość udziału w szkoleniach z zakresu produkcji telewizyjnej
    • Parking dla rowerów i prysznice
    • Atrakcyjny pakiet benefitów
    Oferujemy:
    Swobodna atmosfera
    Brak dress code’u
    Szkolenia i konferencje
    Wspólna gra
    w planszówki
    Wymiana wiedzy
    Imprezy integracyjne
    Biblioteka
    Parking dla rowerów
    Nowoczesne biuro
    Pakiet medyczny
    Pakiet sportowy
    bottom