Oferta pracy

Realizator video

Eurozet Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Żurawia 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i realizacja video audycji 7DT w każdą niedzielę

  • Przygotowanie i realizacja video audycji GRZ porannej i popołudniowej (dyżury)

  • Realizacja innych produkcji stacjonarnych video (wg. Grafiku) – dystrybucja kontentu

  • Realizacja i produkcja specjalnych audycji video (Wyjazdowy GRZ, etc)

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość ekosystemu mikserów video Blackmagic w zakresie przygotowania i realizacji audycji video

  • Znajomość systemu kamer PTZ Sony, poprawna konfiguracja i wykorzystanie systemu

  • Umiejętność posługiwania się oświetleniem studyjnym

  • Znajomość komputerów z MacOs, oprogramowania FCPX i Motion lub AfterEffects

  • Umiejętność prostego montażu video i audio, generowanie i dystrybucja kontentu

  • Praca z kamerą wynośną oraz systemami nagrywania dźwięku

To oferujemy

  • Ciekawą, kreatywną pracę pełną codziennych wyzwań i fajnych ludzi

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy B2B lub Umowy Zlecenie

  • Praca w trybie dyżurowym

  • Możliwość zamówienia karty sportowej dla siebie i osoby towarzyszącej

  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Eurozet to jedna z wiodących grup mediowych w Polsce, zajmująca się produkcją i nadawaniem programów radiowych, sprzedażą czasu reklamowego, działalnością brokerską dla stacji i serwisów internetowych, a także tworzeniem i zarządzaniem serwisami internetowymi. Istniejemy od 1993 roku. Obecnie w skład Grupy Eurozet wchodzi pięć rozgłośni: Radio ZET, Antyradio, Chillizet, Meloradio, Radio Plus, a także serwisy internetowe, Studio ZET oraz Eurozet Live.

Praca w radiu to ciągłe wyzwania, rozwój i dynamicznie zmieniające się środowisko.

Jeśli właśnie tego oczekujesz, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy