Logo Pracuj.pl

Realizator video

Eurozet Sp. z o.o.O firmie

  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Eurozet Sp. z o.o.

Żurawia 8

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i realizacja video audycji 7DT w każdą niedzielę
  • Przygotowanie i realizacja video audycji GRZ porannej i popołudniowej (dyżury)
  • Realizacja innych produkcji stacjonarnych video (wg. Grafiku) – dystrybucja kontentu
  • Realizacja i produkcja specjalnych audycji video (Wyjazdowy GRZ, etc)

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość ekosystemu mikserów video Blackmagic w zakresie przygotowania i realizacji audycji video
  • Znajomość systemu kamer PTZ Sony, poprawna konfiguracja i wykorzystanie systemu
  • Umiejętność posługiwania się oświetleniem studyjnym
  • Znajomość komputerów z MacOs, oprogramowania FCPX i Motion lub AfterEffects
  • Umiejętność prostego montażu video i audio, generowanie i dystrybucja kontentu
  • Praca z kamerą wynośną oraz systemami nagrywania dźwięku

To oferujemy

  • Ciekawą, kreatywną pracę pełną codziennych wyzwań i fajnych ludzi
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy B2B lub Umowy Zlecenie
  • Praca w trybie dyżurowym
  • Możliwość zamówienia karty sportowej dla siebie i osoby towarzyszącej
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Eurozet to jedna z wiodących grup mediowych w Polsce, zajmująca się produkcją i nadawaniem programów radiowych, sprzedażą czasu reklamowego, działalnością brokerską dla stacji i serwisów internetowych, a także tworzeniem i zarządzaniem serwisami internetowymi. Istniejemy od 1993 roku. Obecnie w skład Grupy Eurozet wchodzi pięć rozgłośni: Radio ZET, Antyradio, Chillizet, Meloradio, Radio Plus, a także serwisy internetowe, Studio ZET oraz Eurozet Live.

Praca w radiu to ciągłe wyzwania, rozwój i dynamicznie zmieniające się środowisko.

Jeśli właśnie tego oczekujesz, dołącz do nas!

Realizator video, Żurawia 8, Śródmieście, Warszawa