Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Realizator zamówień - Pracownik działu administracyjnego

5D Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

5D Sp. z o. o. zajmuje się kompleksową realizacją przedsięwzięć budowlanych jako Generalny Wykonawca. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w związku z czym poszukujemy pracownika na stanowisko:

Realizatora zamówień - pracownika działu administracyjnego

Opis stanowiska:

  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy, kierownikami branżowymi oraz wewnętrznym działem administracyjnym
  • wsparcie Kierowników Projektu w bieżących działaniach
  • dbanie o wyposażenie magazynu oraz biura i realizację zamówień
  • organizacja napraw, przeglądów floty samochodowej oraz maszyn
  • prowadzenie wewnętrznych dokumentów kadrowych firmy
  • współpraca z działem BHP na Inwestycji

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie budowlanej
  • ukierunkowanie na współpracę przy rozwoju firmy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
  • wsparcie pozostałych pracowników firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne