Oferta pracy

Recepcja

Ochrona Juwentus

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji

  • wydawanie i odbiór kart dostępu

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji

  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • przede wszystkim zaangażowanie

  • mile widziana komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • sprawna obsługa komputera

  • mile widziane doświadczenie w recepcji

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • terminowość wynagrodzenia

  • zatrudnienie od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

Dziękujemy za przesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa.

Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.

W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów.

Przewiń do profilu firmy