Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonist(k)a działu serwisu

AUTO WIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Gruchacza 39, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AUTO WIMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Gruchacza 39

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów serwisu

  • nadzór nad obiegiem korespondencji i dokumentów

  • odbieranie i łączenie rozmów telefonicznych

  • wsparcie w pracach administracyjno-biurowych

Nasze wymagania

  • wysoka kultura osobista

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • sprawna umiejętność obsługi komputera, środowisko MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie

  • świadczenia socjalne

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

GRUPA AUTO WIMAR poszukuje pracownika do jednego ze swoich oddziałów. Jesteśmy doświadczoną grupą dealerską marki Skoda, działającą na warszawskim rynku już od ponad 30 lat.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojej aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.