Oferta pracy

Recepcjonist(k)a

7bulls.com Sp. z o.o.

3 8004 100 brutto / mies.

aleja Jana Chrystiana Szucha 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • codzienna kompleksowa obsługa recepcji w godzinach 9-17;

  • dbanie o estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych oraz przestrzeni wspólnych;

  • obsługa pracowników i gości odwiedzających firmę;

  • obsługa i ewidencja korespondencji oraz przesyłek;

  • obsługa centrali telefonicznej;

  • umawianie i obsługa spotkań wewnętrznych oraz spotkań z gośćmi i klientami;

  • przygotowywanie materiałów firmowych oraz wsparcie obiegu dokumentów w firmie;

  • zaopatrzenie biura w artykuły spożywcze, biurowe i higieniczne oraz ich dystrybucja;

  • udział w działaniach z zakresu marketingu i EB.

Nasze wymagania

  • lubisz być w centrum wydarzeń i bez trudu porozumiewasz się z ludźmi;

  • traktujesz życzliwie siebie oraz inne osoby;

  • jesteś osobą dokładną i zorganizowaną;

  • jesteś osobą samodzielną, która potrafi rozwiązywać problemy, a jednocześnie wie, kiedy warto poprosić o pomoc;

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim w rozmowach bezpośrednich i telefonicznych oraz w piśmie (poziom B2);

  • chcesz zdobywać nowe umiejętności, uczyć się i rozwijać.

Mile widziane

  • poprawne i szybkie pisanie tekstów po polsku i angielsku;

  • umiejętność tworzenia dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, zestawień danych i prezentacji.

To oferujemy

  • pracę w kameralnym biurze w klimatycznej kamienicy w centrum Warszawy;

  • trwałą i stabilną współpracę;

  • rozwój wiedzy i umiejętności, w tym specjalistyczne szkolenia;

  • naukę języków (francuski, niemiecki, angielski, hiszpański);

  • dobrze zaopatrzoną kuchnię;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • budżet integracyjny;

  • indywidualne i elastyczne podejście do ludzi i sytuacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kameralne biuro

  • dobrze zaopatrzona kuchnia

Szukamy osoby, która chciałaby dołączyć do kilkuosobowego zespołu administracji i przejąć odpowiedzialność za firmową recepcję.

Nasza praca w 7bulls polega na wspieraniu wysokiej klasy specjalistów IT, którzy prowadzą działalność badawczo–rozwojową, tworzą systemy informatyczne oraz unikalne rozwiązania technologiczne dla polskich i zagranicznych klientów.

Stawiamy na życzliwość i wzajemny szacunek, jednak nie dajemy sobie wchodzić na głowę. Ważne są dla nas uczciwość i zaufanie. Skutecznie i z zaangażowaniem współdziałamy w zespole, ale cenimy samodzielność. Lubimy nieformalną atmosferę oraz brak zbędnych procedur.

Przewiń do profilu firmy