Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonist/ka

REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o.

Inżynierska 3

Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie gości i klientów Spółki

  • organizowanie spotkań na terenie biura- przygotowanie Sali konferencyjnej

  • obsługa ewidencji korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • wysyłanie i odbieranie przesyłek kurierskich

  • rezerwacja miejsc hotelowych, biletów

  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych do biura

  • bieżąca obsługa recepcji

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w pracy w charakterze recepcjonisty/ki

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • odpowiedzialność i punktualność

  • miłe usposobienie

To oferujemy

  • interesującą pracę w firmie międzynarodowej

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji

  • pakiet medyczny Lux Med.

  • ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem PRACUJ wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacyjnego