Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista - Asystent ds. administracji

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ManpowerGroup Solutions w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko:

    Location: Gdańsk
    Ref. No.: PW/ADMIN/0718

    Zakres obowiązków:

    • Bieżące wsparcie pracowników (ok. 55 osób)
    • Witanie i przyjmowanie gości oraz kandydatów
    • Odbieranie i wysyłanie korespondencji
    • Obsługa spotkań wewnętrznych
    • Koordynowanie kalendarza spotkań
    • Fakturowanie
    • Audyt wewnętrze środków trwałych firmy
    • Zamawianie artykułów spożywczych, biurowych i komputerowych
    • Dbałość o stan urządzeń biura
    • Koordynowanie procesu wdrażania nowych pracowników
    • Pomoc przy organizowaniu delegacji pracowniczych

    Wymagania:

    • Min. dobra znajomość j. angielskiego – poziom B2
    • Wysoka komunikatywność
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
    • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
    • Wielozadaniowość
    • Wysoka kultura osobista
    • Umiejętność obsługiwania pakietu MS Office
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i/lub pracy w międzynarodowej organizacji będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Możliwość zrobienia kariery w obszarze administracji/HR/rekrutacji
    • Dogodną lokalizację biura – Alchemia Business Center w Gdańsku-Przymorze
    • Świeże owoce i warzywa dostarczane w każdy poniedziałek
    • Kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną w Medicover
    • Szkolenia i warsztaty prowadzone przez ekspertów HR
    • Możliwość realnego wpływania na rozwój firmy
    • Możliwość uczestniczenia w dodatkowych  projektach z zakresu szkoleń, mediów społecznościowych i organizowania wydarzeń dla pracowników
    • Prawdziwie przyjazną atmosferę w miejscu pracy!

    Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.