Recepcjonista

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.08.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 22.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hotel Faros

    Butikowy Hotel Faros w Gdańsku zatrudni osobę na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Opis stanowiska:

    • obsługa recepcji
    • zapewnienie wysokiej jakości obsługi Gości hotelowych
    • dokonywanie formalności związanych z pobytem Gości
    • udzielanie informacji o obiekcie oraz lokalnych atrakcjach
    • praca zmianowa

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
    • wykształcenie min. średnie
    • nie jest wymagane doświadczenie, mozliwość przyuczenia
    • wysoka kultura osobista
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • gotowość do pracy zmianowej
    • dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilną pracę
    • miłą atmosferę w kameralnym hotelu i w ambitnym zespole
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez FAROS SP. Z O.O. SP.K. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest FAROS SP. Z O.O. SP.K. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Słowackiego 165. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.