Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista (K/M)

Hotel Sadova ****

  • Łąkowa 60, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Łąkowa 60

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa gości zgodna z najwyższymi standardami obowiązującymi w obiekcie;

  • Sprzedaż bezpośrednia usług hotelowych;

  • Wszechstronna współpraca z innymi działami.

Nasze wymagania

  • Zorientowanie na gościa oraz wynik;

  • Komunikatywność;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która utrzymała zatrudnienie podczas pandemii;

  • Możliwość rozwoju i awansu;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • Stabilne wynagrodzenie;

  • Wsparcie życzliwego i nastawionego na relacje zespołu.

Nowoczesny, świetnie położony Hotel **** w centrum Gdańska, poszukuje otwartych osób do współpracy w pozytywnie nastawionym i wspierającym zespole.

Przewiń do profilu firmy