Recepcjonista/ka - Archiwista/ka

AXELO OSTROWSKI DOMAGALSKI I WSPÓLNICY sp.k.O firmie

17 zł brutto / godz.

AXELO OSTROWSKI DOMAGALSKI I WSPÓLNICY sp.k.

aleja Tadeusza Rejtana 20

Rzeszów

Dynamicznie rozwijająca się czołowa podkarpacka firma prawno-podatkowa - poszukuje STUDENTA LUB STUDENTKI na stanowisko:

Zakres zadań stanowiska to:

  • obsługa spotkań biurowych i biznesowych
  • obsługa urządzeń biurowych
  • zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą
  • archiwizacja dokumentów
  • udział w projektach administracyjnych
  • wsparcie administracyjne prawników biura AXELO

Wymagania stanowiska to:

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu, w dniach roboczych, w wymiarze 8 godzin dziennie
  • status studenta studiów zaocznych
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność, sumienność
  • biegłe posługiwanie się pakietem Microsoft Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane rozpoczęte studia z Administracji lub Archiwistyki i zarządzania dokumentacją
  • atutem będzie doświadczenie w pracy w recepcji kancelarii prawnej lub znajomość zagadnień z zakresu zarządzania dokumentacją i metodyki archiwalnej

Oferujemy:

  • atrakcyjne, stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie (8 godzin dziennie)
  • pracę w wiodącej firmie prawno-podatkowej na Podkarpaciu
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • benefity: ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do opieki medycznej Lux Med

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy