Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/ka – Asystent/ka Biura i Prezesa

La Mania Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Asystent

Główne obowiązki:

  • zarządzanie kalendarzem Zarządu oraz Prezesa
  • pomoc w organizacji pracy biura firmy oraz Prezesa
  • rezerwacja hoteli, lotów, wynajem samochodów
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz korespondencji
  • dbanie o zaopatrzenie firmy w materiały biurowe, spożywcze, chemiczne
  • wsparcie Zarządu w codziennej pracy
  • ścisła współpraca z działem księgowym (BHP, szkolenia, inne)
  • przyjmowanie, ewidencja oraz wysyłanie korespondencji
  • obsługa spotkań biznesowych, organizowanie spotkań i podróży służbowych
  • profesjonalna obsługa gości oraz kontrahentów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy
  • realizowanie projektów organizacyjnych
  • wsparcie pozostałych działów firmy w zakresie administracyjnym i logistycznym
  • koordynacja stanu technicznego biura siedziby oraz urządzeń biurowych

Profil kandydata:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. rok
  • bardzo wysoka kultura osobista
  • multitasking, skrupulatność, rzetelność, proaktywność w codziennej pracy
  • elastyczność i dyspozycyjność w zależności od nieprzewidzianych spotkań
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Excel
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę w środowisku pasjonatów sektora Fashion oraz Home Decor
  • Umowa o pracę

Ogłoszenie archiwalne