Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/-ka - Asystent/-ka Biura w Kancelarii Prawnej

BIERNAT & KOSSACKI SPÓŁKA PARTNERSKA RADCY PRAWNEGO I ADWOKATAO firmie

4 0004 200 brutto / mies.
  • Grójecka 5
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

BIERNAT & KOSSACKI SPÓŁKA PARTNERSKA RADCY PRAWNEGO I ADWOKATA

Grójecka 5

Warszawa

Jesteśmy polską Kancelarią Prawną o zasięgu międzynarodowym. Nasza stron internetowa: www.jgbs-kancelaria.pl

Oferujemy pomoc prawną w następujących obszarach działalności:

  • handel i dystrybucja,
  • transport, przewóz, spedycja  międzynarodowa i krajowa,
  • fundusze Venture Capital oraz start-upy,
  • umowy międzynarodowe,
  • sprawy karno-skarbowe,
  • spółki i transakcje,
  • e-commerce oraz IT,
  • sprawy korporacyjne,
  • nieruchomości,
  • kwestie historyczno-prawne,
  • zapobieganie wrogim przejęciom.

Nasze usługi kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw - zarówno tych średnich, jak i dużych. Z naszej obsługi prawnej korzystają także korporacje z listy Fortune 500.

Na przestrzeni lat nasza Kancelaria ugruntowała swoją pozycję zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Posiadamy swoje biura w Warszawie, Tarnowie, Szanghaju i Tel-Avivie.

Dla reprezentujących nas w warszawskim biurze prawników oraz adwokatów bariery językowe nie istnieją. U nas, obsługa spółek, jak i klientów indywidualnych, możliwa jest w języku:

  • angielskim,
  • portugalskim,
  • hiszpańskim,
  • chińskim,
  • hebrajskim.

Poszukujemy osoby, która w Kancelarii zajmie się koordynacją pracy biura, recepcją, a także wspomoże Kancelarię w codziennych pracach administracyjnych i marketingowych.

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji i sekretariatu ogólnego: odbieranie telefonów, łączenie rozmów, przekazywanie wiadomości, monitorowanie obecności prawników.
  • Zarządzanie obiegiem korespondencji (przyjmowanie oraz dystrybucja poczty przychodzącej i wychodzącej, przesyłek kurierskich, nadawanie listów, etc.) i innych dokumentów spółki oraz ich rejestrowanie w systemie.
  • Przyjmowanie i obsługa gości.
  • Kontaktowanie się z informatykami w razie potrzeby, koordynowanie ich pracy, zlecenie zapotrzebowania na usługi informatyczne, nadzór nad ich działaniami.
  • Wstawianie postów na LI i Facebooku, prowadzenie podstawowego marketingu, opieka formalna nad blogami Kancelarii.
  • Działania z zakresu zarządzania biurem, np. monitorowanie zużycia artykułów biurowych i ich zamawianie, współpraca z ekipami technicznymi budynku, zgłaszanie usterek, monitorowanie stanu sprzętów w biurze.
  • Prace biurowe: kopiowanie, skanowanie, archiwizacja, edycja dokumentów.
  • Dbałość o estetyczny wygląd biura.

Wymagamy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • sumienności;
  • staranności;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w Kancelarii prawnej;
  • biegłego posługiwania się programami MS Word i MS Excel; Adobe Acrobat.
  • podstawowej wiedzy na temat marketingu i programów graficznych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę;
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17;
  • Bardzo dobrą lokalizację pracy w Warszawie;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Profesjonalne i partnerskie podejście do pracownika.

Ogłoszenie archiwalne