Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/-ka – Asystent/-ka biura

TRESCON Sp. z o.o.O firmie

TRESCON Sp. z o.o.

plac Stanisława Małachowskiego 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa siedziby spółki oraz dbałość o prawidłowe funkcjonowanie biura (m.in. łączenie rozmów telefonicznych, obsługa korespondencji, kalendarzy sal oraz spotkań itp.),

  • zamawianie materiałów biurowych, artykułów spożywczych, sprzętu elektronicznego,

  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług (nadawanie przesyłek – kurierzy, poczta polska, taxi, serwis sprzątający),

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą; prowadzenie dziennika korespondencji,

  • rejestracja kart wejściowych do biura oraz kluczy do pokoi – nadawanie uprawnień,

  • obsługa plotera, drukarek; zamawianie tonerów,

  • wspieranie firmy w działaniach PR-owych, propracowniczych (np. organizacja imprez firmowych, pomoc w przedsięwzięciu szlachetnej paczki, firmowa choinka),

  • cykliczne raportowanie przełożonemu o wykonanej pracy,

  • wsparcie Zarządu oraz działu finansowo-administracyjnego w bieżącej działalności

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby, która:

• jest komunikatywna i posiada miłe usposobienie,

• posiada dobrą organizację pracy i samodzielność,

• posiada doświadczenie w pracy biurowej (stanowiska recepcyjne, asystenckie, administracyjne)

• posiada min. dobra znajomość języka angielskiego

• posiada umiejętność obsługi komputera (w szczególności Excel, Word, Power Point) oraz urządzeń biurowych,

• posiada umiejętność działania w dynamicznym środowisku pracy i koordynowanie wielu zadań jednocześnie

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • realną możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy,

  • ciekawą pracę o zróżnicowanym zakresie obowiązków,

  • pracę w młodym zespole oraz przyjazną atmosferę pracy,

  • stabilne warunki zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet socjalny.

O nas

Jesteśmy firmą z branży budowlanej, wyspecjalizowaną w projektach wykończeniowych powierzchni biurowych na zasadzie generalnego wykonawstwa. Prowadzimy prace aranżacyjne w najbardziej prestiżowych biurowcach, głównie na terenie Warszawy.