Ta oferta pracy jest nieaktualna od 205 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista-ka - Asystent-ka biura

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-02-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa IDOM jest jednym z hiszpańskich liderów w dziedzinie inżynierii, architektury i doradztwa. Firma założona została w 1957 roku, zatrudnia obecnie ponad 3 000 ekspertów, pracujących w 40 oddziałach w 20 krajach Świata.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Recepcjonista(ka)/Asystent(ka) biura – praca na pół etatu

    Miejsce pracy: Warszawa - Centrum

    Wymagania:

    • Znajomości języka angielskiego,
    • Wykształcenie minimum średnie,
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów pakietu MS Office (głównie Excel, Word oraz PowerPoint) oraz urządzeń biurowych,
    • Obowiązkowość oraz zaangażowanie w powierzone zadania,
    • Bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Praca na część etatu – mile widziani studenci.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie sekretariatu,
    • Profesjonalna obsługa gości oraz kontrahentów,
    • Okazjonalnie tłumaczenia polsko-angielskie, angielsko-polskie,
    • Odpowiedzialność za obieg dokumentacji i informacji w biurze,
    • Przyjmowanie, ewidencja oraz wysyłanie korespondencji,
    • Współpraca z kurierami i dostawcami usług,
    • Zakup materiałów biurowych i spożywczych,
    • Koordynacja stanu technicznego urządzeń biurowych,
    • Rezerwacja hoteli, lotów, wynajem samochodów,
    • Inne zadania administracyjne,
    • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub hiszpańskiego.

    Oferujemy:

    • Kursy języka angielskiego,
    • Pracę w międzynarodowej firmie,
    • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności,
    • Pracę w młodym oraz dynamicznie rozwijającym się zespole.

    Proszę o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą przycisku Aplikuj