Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/-ka – Asystent/-ka biura

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-07-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.

    Do Did Done to spółka należąca do grupy kapitałowej VA Very Adversting Sp. z.o.o, działającej na rynku polskich agencji od roku 1998.

    Prowadzimy projekty związane ze wsparciem sprzedaży, trade marketingiem oraz event marketingiem, pracując dla firm z branży electro i IT. Aktualnie naszymi klientami są  m.in.: Motorola, Lenovo, Electrolux

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja oraz wsparcie pracy biura
    • obsługa gości
    • organizacja zakupów do biura
    • organizacja rezerwacji, wyjazdów, podróży służbowych
    • kompleksowa obsługa korespondencji
    • stała współpraca z firmą kurierską

    Wymagania:

    • dobrą znajomość programu MS Office
    • entuzjazm do podejmowania wyzwań
    • umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość i przedsiębiorczość
    • łatwość w nawiązywaniu relacji
    • komunikatywność i pozytywne podejście do pracy w grupie
    • silną motywację, zaangażowanie i umiejętność dobrej organizacji pracy
    • odpowiedzialność, sumienność, uważność i rzetelne podejście do powierzonych zadań
    • chęć rozwoju zawodowego

    Oferujemy

    • inspirującą pracę w zespole fajnych ludzi
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • stałe zatrudnienie
    • dobrą kawę w biurze
    • narzędzia do wykonywania niezbędnych obowiązków: notebook, telefon
    • umowę o pracę - po 3-miesięcznym okresie próbnym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli w dokumentach rekrutacyjnych:

    ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DoDidDone Sp.z o. o. Sp. K moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Jeśli chce Pani/Pan podać dodatkowe dane, informujemy że DoDidDone Sp.z o. o. Sp. K będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie uzyskania Pani/Pana dobrowolnej zgody.”

    ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DoDidDone Sp. z o.o. Sp. K moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. „

    Administratorem danych osobowych jest DoDidDone Sp. z o.o Sp. k. z siedzibą: w Warszawie, 02-070, ul. A. Solariego 6/1 Pani/Pana dane osobowe zawarte w CV i/lub liście motywacyjnym przetwarzane będą w celu wzięcia udziału w obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach, w tym umieszczenia Pani/Pana danych osobowych w bazie rekrutacyjnej DoDidDone Sp. z o.o Sp.k. i przechowywania ich przez okres 2 lat.
    Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia w każdym czasie. Może Pani/Pan wycofać swoją zgodę w każdym czasie przesyłając do
    DoDidDone Sp. z o.o. Sp.k.
    Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych będzie udzielona zgoda. W ramach udziału w procesach rekrutacji Pani/Pana dane mogą być przekazywane następującym
    podmiotom:
    1. DoDidDone Sp. z o.o
    2. Podmiotowi, zlecającemu proces rekrutacji, którego nazwa zostanie ujawniona w dalszych etapach rekrutacji

    Okres przetwarzania danych osobowych jest uzależniony czasu prowadzenia procesu rekrutacji, w którym Pani/Pan bierze udział. Jeśli Pani/Pan wyrazi zgodę na udział w innych procesach, jego
    dane osobowe będą przetwarzane przez okres 2 lat.
    Ponadto informujemy, że ma Pani/Pan prawo do:
    1. żądania dostępu do dotyczących Pani/Pana danych osobowych w celu sprostowania danych,
    2. żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych, w tym poprzez przedstawienie
    dodatkowego oświadczenia,
    3. usunięcia danych lub ograniczenia przetwarzania,
    4. wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
    5. przeniesienia Pani/Pana danych osobowych.

    W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez DoDidDone Sp. z o.o Sp.K., mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

    Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem.

    Wszelką korespondencję w sprawach związanych z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych prosimy kierować na maila z dopiskiem "Dane osobowe".

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.