Oferta pracy

Recepcjonista(ka)/ Asystent(ka) biura

IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o.

  • Wrocław, Ślężna 104, Krzyki, Wrocław

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie sekretariatu,

  • Profesjonalna obsługa gości oraz kontrahentów,

  • Odpowiedzialność za obieg dokumentacji i informacji w biurze,

  • Wsparcie działu finansowego w zakresie dokumentów księgowych,

  • Przyjmowanie, ewidencja oraz wysyłanie korespondencji,

  • Współpraca z kurierami i dostawcami usług,

  • Zakup materiałów biurowych i spożywczych,

  • Koordynacja stanu technicznego urządzeń biurowych,

  • Rezerwacja hoteli, lotów, wynajem samochodów,

  • Inne zadania administracyjne,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze;

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów pakietu MS Office (głównie: Excel, Word, PowerPoint) oraz urządzeń biurowych,

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, kreatywność, a także łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia

  • Zapoznanie z nowymi narzędziami pracy

  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie

  • Benefity (nauka języka angielskiego, opieka medyczna oraz karta sportowa na preferencyjnych warunkach)

  • Wysoka kultura organizacyjna i miłe środowisko pracy

  • Praca w młodym i przyjaznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zajęcia z języka angielskiego

  • pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach

  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

IDOM jest międzynarodową firmą dostarczającą profesjonalne oraz zintegrowane usługi w zakresie inżynierii, architektury i doradztwa.

Od momentu powstania w 1957 roku w Hiszpanii firma współpracowała z ponad 10 000 klientów, realizując ponad 30 000 projektów na pięciu kontynentach. Ewolucja rynku i nowe wymagania naszych Klientów sprawiają, że IDOM posiada coraz szerszy zakres oferowanych usług oraz dba o rozwój umiejętności swoich pracowników. Obecnie zatrudniamy niemal 4000 osób, które biorą udział w projektach Spółki na całym świecie. IDOM Polska dysponuje wielobranżowym zespołem prowadzącym projekty infrastrukturalne na różnych etapach procesu inwestycyjnego: Studium Wykonalności, Projekty Koncepcyjne oraz Dokumentacji Projektowej (koncentrując swoją działalność w obszarze infrastruktury transportowej, w szczególności kolejowej, drogowej i miejskiej). W obecnej chwili projektujemy około 1000 km linii kolejowych.

Przewiń do profilu firmy