Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista(ka) - Asystent(ka) biura

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 20.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IDOM jest międzynarodową firmą dostarczającą profesjonalne oraz zintegrowane usługi w zakresie inżynierii, architektury i doradztwa. Firma szybko zdobywa światową reputację. Od momentu powstania w 1957 roku w Hiszpanii firma współpracowała z ponad 10 000 klientów, realizując ponad 30 000 projektów na pięciu kontynentach. Ewolucja rynku i nowe wymagania naszych Klientów sprawiają, że IDOM posiada co raz większy zakres oferowanych usług oraz rozwija umiejętności swoich pracowników. Obecnie zatrudniamy około 2 700 osób, które biorą udział w projektach Spółki na całym świecie. IDOM Polska dysponuje wielobranżowym zespołem prowadzącym projekty infrastrukturalne na różnych etapach procesu inwestycyjnego: Studium Wykonalności, Projekty Koncepcyjne oraz Dokumentacji Projektowej (koncentrując swoją działalność na infrastrukturze transportowej w szczególności kolejowej, drogowej i miejskiej). W obecnej chwili projektujemy około 1000 km linii kolejowych.

    Obecnie poszukujemy pracownika do biura w Warszawie na stanowisko:

    Recepcjonista(ka)/Asystent(ka) biura – praca na pół etatu
    Miejsce pracy: Wrocław

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie sekretariatu,
    • Profesjonalna obsługa gości oraz kontrahentów,
    • Okazjonalnie tłumaczenia polsko-angielskie, angielsko-polskie,
    • Odpowiedzialność za obieg dokumentacji i informacji w biurze,
    • Przyjmowanie, ewidencja oraz wysyłanie korespondencji,
    • Współpraca z kurierami i dostawcami usług,
    • Zakup materiałów biurowych i spożywczych,
    • Koordynacja stanu technicznego urządzeń biurowych,
    • Rezerwacja hoteli, lotów, wynajem samochodów,
    • Inne zadania administracyjne,
    • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego i/lub hiszpańskiego.

    Wymagania:

    • Praca w wymiarze połowy etatu (ok. 100 h miesięcznie),
    • Elastyczna dyspozycyjność,
    • Znajomości języka angielskiego,
    • Wykształcenie minimum średnie (mile widziani Studenci),
    • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów pakietu MS Office (głównie: Excel, Word, PowerPoint) oraz urządzeń biurowych,
    • Odpowiedzialnośc i zaangażowanie w powierzone zadania,
    • Bardzo dobra organizacja pracy, kreatywność, a także łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

    Oferujemy:

    • Możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
    • Zapoznanie z nowymi narzędziami pracy i specjalistycznym oprogramowaniem,
    • Możliwość pracy w między narodowej firmie,
    • Dogodne miejsce pracy w samym centrum Warszawy.

    Prosimy o dopisanie na załączonym CV następującej klauzuli/ klauzul oraz przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku.

    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o, w celu realizacji procesu rekrutacji.

    Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Administratorem Państwa Danych Osobowych jest: IDOM Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o  z siedzibą  w Wrocławiu ul. Ślężna 104, lok. 1, 53-111 Wrocław.

    Państwa dane mogą być przekazywane do IDOM INGENIERIA Y CONSULTORIA S.A. z siedzibą w Hiszpanii ul. Av Zarandoa 23, 48015 Bilbao, która jest Spółką dominującą wobec Administratora.

    Dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania rekrutacji, a jeżeli udzielili Państwo takiej zgody również po jej zakończeniu dla celów przyszłych rekrutacji.

    Mają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych,  ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, możliwość przenoszenia danych oraz wniesienia, lub do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Mają Państwo prawo wycofać każdą wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych osobowych. W celu realizacji powyższych praw prosimy o przez kontakt z Administratorem.

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami