Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/-ka – Asystent/-ka ds. marketingu w kancelarii prawnej

SOLIVAN B.MISZKURKA, J. CHABOCKA, ADWOKACI I RADCY PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Asystent

SOLIVAN kancelaria prawna działająca w Polsce,
Austrii, Bułgarii, Czechach, Rumunii, Słowacji oraz Węgrzech

Opis stanowiska:

  • kompletowanie i archiwizowanie dokumentów;
  • asystowanie w zarządzaniu obiegiem dokumentów oraz w czynnościach związanych z prowadzeniem recepcji i administracji biura;
  • obsługa telefoniczna i obsługa spotkań;
  • zadania związane z marketingiem i promocją kancelarii;
  • odbiór dokumentów poza kancelarią.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • bardzo dobra znajomość MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się kancelarii w młodym dynamicznym zespole;
  • dokształcenie praktycznych umiejętności.

CV oraz list motywacyjny wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji prosimy o przesyłanie za pomocą aplikacji klikając w przycisk "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne