Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista(ka) - asystent(ka) księgowości

Eclipse S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Baletowa 117

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa i dbanie o sprawne funkcjonowanie pracy biura

  • Wsparcie zespołu zarządzającego i księgowego w jego codziennej pracy

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Fakturowanie

  • Rozliczanie czasu pracy

  • Rejestracja, nadzór nad obiegiem i archiwizacja dokumentów firmowych

  • Dbanie o estetykę biura

  • Kontakt i współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, rzetelność, skrupulatność

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność i wielozadaniowość

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Pracę w przyjaznym i pomocnym zespole

  • Narzędzia pracy

  • Możliwość rozwoju i awansu

Eclipse S.A. - drukarnia wielkoformatowa, działająca na rynku reklamy. Jesteśmy międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i wieloletnich tradycjach.

Przewiń do profilu firmy