Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista-ka / - Asystent-ka Zarządu

Transwise.plO firmie

3 0004 000 brutto / mies.
  • Legnica

    Legnica, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna, bieżąca obsługa gości.

  • Kompleksową obsługę firmy pod kątem administracyjnym.

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów (umowy, faktury, zamówienia) oraz ich weryfikacja pod kątem merytorycznym i formalnym.

  • Wykonywanie czynności administracyjno-finansowych.

  • Organizacja zagadnień związanych z zatrudnieniem pracowników, sporządzanie umów o pracę, prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

  • Wdrażanie projektów, procedur i standardów firmy w podległym obszarze.

  • Wprowadzanie klientów do CMR.

  • Dodawanie ogłoszeń na portalach.

  • Gotowość do zdobywania nowych umiejętności w zakresie zadań administracyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie.

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Word, MS Excel, MS Power Point.

  • Umiejętność analitycznego myślenia.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu (realizacja zadań ad-hoc).

  • Inicjatywa, samodzielność w działaniu oraz wysoka kultura osobista.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min rok.

  • Znajomość języka niemieckiego/angielskiego.

  • Odpowiedzialność, dokładność ,elastyczność, kreatywność i samodzielność.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Zaświadczenie o niekaralności.

To oferujemy

  • Zapewnimy Ci umowę o pracę z dodatkową premią.

  • Szkolenie wprowadzające.

  • Przyjazną atmosferę.

  • Będziemy wspierać Twój rozwój poprzez szkolenia i toczące się i przyszłe projekty.

  • Multisport.

  • Opieka zdrowotna.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Konkursy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Transwise.pl

Transwise powstał w odpowiedzi na oczekiwania Klientów, którzy poszukują wsparcia w zakresie prowadzenia działalności w transporcie międzynarodowym. W naszym zespole znajdują się osoby z wieloletnim doświadczeniem, które każdego dnia z pasją znajdują najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów.

Jeśli chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, szukasz ciekawej, rozwojowej pracy w młodym, energicznym zespole to aplikuj już teraz!

Warto do nas dołączyć! Stale i ciągle pracujemy nad poprawą jakości świadczonych przez nas usług.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli:

- Potrafisz wczuć się w sytuację gościa, by pomóc mu i znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

- Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność.

- Jesteś dokładna/y w pracy i potrafisz zadbać o szczegół.

To stanowisko jest dla Ciebie idealne!