Logo Pracuj.pl

Recepcjonista/ka

AUTO IDEAO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca zgodnie z powierzonym zakresem zadań

Nasze wymagania

  • jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej i miłej aparycji;
  • przejawiasz otwartości i łatwości nawiązywania relacji;
  • jesteś osobą uporządkowaną i zorganizowaną;
  • potrafisz pracować w zespole, chętnie pomagasz innym;
  • dobrze znasz programy MS Office;
  • przejawiasz wysokie poczucie samodzielności i odpowiedzialności;
  • dajesz radę w pracy pod presją czasu i zadań;
  • znasz język angielski/niemiecki w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji;
  • duże możliwości rozwoju i profesjonalny system szkoleń;
  • jasną ścieżkę kariery z możliwością awansu w strukturach firmy;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników;
  • pakiet medyczny, program MultiSport oraz wiele benefitów socjalnych.

Auto Idea, największa grupa dealerska w Polsce północno-wschodniej i centralnej zatrudni do salonu w Białymstoku.

Termin spływania aplikacji do 28.02.2021 r.

Recepcjonista/ka, Białystok