Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/ka

PlichtaO firmie

Plichta

Fordońska 264

Bydgoszcz

To może być Twoja wielka szansa!
Jeżeli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży i zdobyć fajną pracę w Naszym nowym salonie - to  jesteś Osobą  której  szukamy!

Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:
Recepcjonisty/kiNumer ref.: Miejsce pracy: Twoje nowe miejsce pracy: Salon marki Volkswagen, Bydgoszcz, Fordońska 264

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za pozytywny wizerunek obiektu, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla poszczególnych działów salonu.

Opis stanowiska i podstawowych obowiązków:

  • Powitanie Gości i udzielanie niezbędnych informacji o poszczególnych działach
  • Kontakt telefoniczny z Klientami
  • Nadzorowanie obiegu dokumentów
  • Przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej
  • Koordynowanie spraw administracyjnych w ramach oddziału
  • Przygotowywanie i odbieranie korespondencji
  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami określonych usług
  • Bieżąca obsługa recepcji i stanowiska kasowego
  • Dbanie o poczekalnię dla Klientów
Oczekujemy:
  • Uśmiechu 😊
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • Biegłej obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy już od stycznia 2021
  • Świetną atmosferę w pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • System szkoleń
  • Korzystne rabaty dla Naszych Pracowników
  • Pracę w nowoczesnym obiekcie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne