Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Plichta

Recepcjonista/ka

PlichtaO firmie

  • Morska 318, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 25 mar 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Plichta

Morska 318

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Powitanie Gości i udzielanie niezbędnych informacji o poszczególnych działach

  • Kontakt telefoniczny z Klientami

  • Nadzorowanie obiegu dokumentów

  • Przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej

  • Koordynowanie spraw administracyjnych w ramach oddziału

  • Przygotowywanie i odbieranie korespondencji

  • Współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami określonych usług

  • Bieżąca obsługa recepcji i stanowiska kasowego

  • Dbanie o poczekalnię dla Klientów

Nasze wymagania

  • Uśmiech😊

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Biegła obsługi pakietu MS Office

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowa B2B

  • Świetna atmosfera w pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • System szkoleń

  • Korzystne rabaty dla Naszych Pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Plichta

Jeżeli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży i zdobyć fajną pracę - to jesteś Osobą, której szukamy!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Na co zwracamy uwagę:

na pasję do motoryzacji, doświadczenie w obsłudze Klienta, swobodę w kontakcie z ludźmi, optymizm, zaangażowanie, ambicję oraz budowanie długotrwałych relacji.

co to?