Recepcjonista/ka

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.03.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 15.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    To może być Twoja wielka szansa!
    Jeżeli chcesz dołączyć do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w swojej branży, zdobyć fajną pracę i poznać Nasz rewelacyjny Zespół - to jesteś Osobą, której szukamy! jesteś Osobą  której  szukamy!

    Oferujemy zatrudnienie na stanowisku:
    Recepcjonisty/ki
    Miejsce pracy: Salon Volkswagen Plichta Gdynia, Morska 318

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za pozytywny wizerunek obiektu, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi Klientami oraz przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dla poszczególnych działów salonu.

    Opis stanowiska i podstawowych obowiązków:

    • Powitanie Gości i udzielanie niezbędnych informacji o poszczególnych działach
    • Kontakt telefoniczny z Klientami
    • Nadzorowanie obiegu dokumentów
    • Przyjmowanie płatności i obsługa kasy fiskalnej
    • Koordynowanie spraw administracyjnych w ramach oddziału
    • Przygotowywanie i odbieranie korespondencji
    • Współpraca z firmami kurierskimi oraz dostawcami określonych usług
    • Bieżąca obsługa recepcji i stanowiska kasowego
    • Dbanie o poczekalnię dla Klientów

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Uśmiechu 😊
    • Doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Dobrej organizacji pracy
    • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
    • Biegłej obsługi pakietu MS Office
    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

    Oferujemy przede wszystkim:

    • Świetną atmosferę w pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Ciekawe szkolenia
    • Korzystne rabaty dla Naszych Pracowników
    • Udział w fantastycznych wyjazdach integracyjnych

    praca zmianowa 08:00-16:00/ 11:00-19:00
    i co druga sobota do godz.: 15:00

    bottom