Oferta pracy

Recepcjonista / -ka

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.O firmie

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Księcia Józefa Poniatowskiego 5

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji firmy, przyjmowanie gości i kontrahentów,

  • bieżąca obsługa i ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,

  • nadawanie i odbieranie przesyłek kurierskich,

  • obsługa systemu kancelaryjnego e-kancelaria,

  • zarządzanie firmową skrzynką kontaktową – przekierowywanie korespondencji do odpowiednich działów,

  • czuwanie nad obiegiem kluczowej korespondencji wewnątrz firmy,

  • zarządzanie prenumeratami,

  • zamawianie materiałów biurowych, czuwanie nad terminami przeglądów niektórych urządzeń biurowych,

  • przekazywanie dokumentów do archiwizacji / zniszczenia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie,

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków,

  • doświadczenie w pracy z systemem e-nadawca, aplikacjami firm kurierskich będzie mile widziane,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w skupieniu,

  • dokładność i skrupulatność,

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i kooperacyjne,

  • operatywność i wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji,

  • wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i zakresu dotychczasowych doświadczeń,

  • szkolenia zawodowe oraz możliwość rozwoju i zdobywania ciekawych doświadczeń,

  • opiekę medyczną i różnorodny pakiet świadczeń dodatkowych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Gedeon Richter jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych w Europie. Od momentu założenia na Węgrzech, w roku 1901, Gedeon Richter rozwinął się do rangi międzynarodowej korporacji. Obecnie Richter zatrudnia prawie 11 tysięcy pracowników na całym świecie. W ofercie koncernu znajdują się oryginalne i generyczne produkty farmaceutyczne z najważniejszych obszarów terapeutycznych. Koncern stale inwestuje w rozwój swoich produktów, przeznaczając na badania i rozwój ponad 11% wartości przychodów.

Przewiń do profilu firmy