Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

recepcjonista/ka / junior office manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV.

    Nr ref.: /446/05/2018/AŁ/23075
    Warszawa
    oferujemy:
    • pracę w pełnym wymiarze godzin (8:30 - 17:30)
    • umowę o pracę
    • benefity pozapłacowe
    • miłą atmosferę w biurze w samym Centrum Warszawy (blisko Dw. Centralnego)
    zadania:
    • prowadzenie recepcji
    • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
    • wspiera przełożonych w wykonywaniu obowiązków administracyjnych (w zakresie zapytań administracyjnych lub problemów)
    • obsługa biura poprzez wykonywanie rutynowych opracowań dokumentów, korespondencji i zapisów
    • obsługa sekretarska podczas spotkań w biurze
    • składanie zamówień oraz przyjmowanie i obsługa dostaw
    • zapewnienie obsługi e-maili, zarządzanie dziennikami i organizacją podróży w razie potrzeby
    • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
    • archiwizacja dokumentów zgodna z wymaganiami wewnętrznymi
    • zarządzanie usuwaniem materiałów i przedmiotów o charakterze poufnym
    • wszelkie zadania ad hoc

    oczekujemy:
    • doświadczenia na analogicznym stanowisku
    • dobrej znajomości języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku)
    • dobrej organizacji pracy
    • zaangażowania
    • odpowiedzialności
    • mile widziani kandydaci dostępni od zaraz
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47