Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/-ka (K/M) w Hotelu 4*

Hotel Pałac Alexandrinum

13A

Krubki-Górki (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnych, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję,

  • maksymalizowanie przychodów hotelu poprzez sprzedaż pokoi i usług hotelowych,

  • raportowanie,

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników,

  • przestrzeganie standardów marki Hotel Pałac Alexandrinum,

  • obsługa programów hotelowych i połączeń telefonicznych,

  • szybkie reagowanie na uwagi Gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów,

  • informowanie gości o warunkach pobytu i usługach dodatkowych świadczonych przez hotel,

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

  • wykonywanie zadań administracyjnych zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • doskonałych zdolności organizacyjnych, komunikacyjnych i profesjonalizmu w obsłudze Gościa,

  • samodzielności w rozwiązywaniu bieżących problemów i podejmowania decyzji,

  • wykazywania łatwości analitycznego myślenia,

  • co najmniej wykształcenia średniego

  • odznaczaniem się nienaganną prezencją i wysoką kulturą osobistą,

  • komunikowania się w jęz. angielskim na poziomie B-2.

  • umiejętności obsługi komputera i praktycznej znajomości MS Office,

  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych,

  • pozytywnego nastawienia, zaangażowania,

  • komunikatywności,

  • samodzielności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy,

  • gotowości do pracy w godzinach nocnych,

  • znajomości programu hotelowego PLAZA będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w pracy na Recepcji będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat

  • ciekawą pracę w nowym hotelu 4*,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • wynagradzanie w oparciu o posiadane doświadczenie i osiągane wyniki,

  • możliwość samorealizacji i doskonalenia zawodowego( szkolenia i inne).

Hotel Pałac Alexandrinum **** , to działający od 2016 roku czterogwiazdkowy hotel położony w pobliżu Warszawy. Stale się rozwijamy i podnosimy standardy funkcjonowania. Naszym zdaniem to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób z pasją, kochających ludzi i kontakt z nimi.

Ruszamy w nową podróż z nowym zespołem który będzie tworzyć to miejsce z nami.

Czekamy na Ciebie.

W związku z tworzeniem nowego zespołu, poszukujemy pracowników na stanowisko: Recepcjonista/-ka (K/M) w Hotelu 4*. Okolice Warszawy / 13 km od granic Warszawy.

Przewiń do profilu firmy