Oferta pracy

Recepcjonista/ka (kancelarii prawnej)

Adecco Poland Sp. z o.o.

25,00 brutto / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, kancelarii prawnej, poszukujemy osób na stanowisko recepcjonistki.

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa stanowiska recepcji dwóch firm kancelarii i biura księgowego (w tym obsługa połączeń telefonicznych oraz przychodzących i wychodzących przesyłek),

  • Obsługa i współpraca z dostawcami usług kurierskich, poczty, firmami świadczącymi serwisy dla biura oraz dbanie o ich odpowiedni poziom realizacji;

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów, archiwizacja dokumentów w systemach firmowych;

  • Obsługa spotkań biznesowych oraz dbałość o odpowiedni wygląd salek konferencyjnych;

  • Prowadzenie ksiąg korespondencji,

  • Przygotowywanie prostych zestawień poczty wychodzącej.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku lub o podobnym zakresie obowiązków;

  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2/B1);

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, pod presją czasu;

  • Pełne zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań;

  • Łatwość w nawiązywaniu relacji.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, za pośrednictwem Adecco Poland Sp. z.o.o.,

  • Pracę na pełen etat w godzinach biurowych,

  • Zatrudnienie od zaraz na ok 2-4 tygodnie, z możliwością przedłużenia,

  • Wynagrodzenie 25 zł brutto/h (4200 zł brutto/miesięcznie)

  • Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście (okolice metra świętokrzyska)

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy