Oferta pracy

Recepcjonista/ka - Kasjer/ka

Bawaria Motors należący do Emil Frey Polska Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 5

Janki (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie klientów i udzielanie wstępnych informacji;

  • Obsługa rozmów telefonicznych;

  • Obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej;

  • Prowadzenie firmowej kasy fiskalnej;

  • Obsług spotkań organizowanych w salonie;

  • Wsparcie wszystkich działów firmy zapewniając najwyższy poziom obsługi Klienta.

Nasze wymagania

  • Masz już pierwsze doświadczenia w obsłudze klientów;

  • Lubisz ludzi i dobrze się czujesz w relacjach z klientami;

  • Masz duże poczucie odpowiedzialności, również za powierzoną gotówkę;

  • Potrafisz postępować zgodnie z przyjętymi zasadami i procedurami;

  • Komunikujesz się w języku angielskim i swobodnie posługujesz się MS Office.

To oferujemy

  • Umowa o pracę i stabilność zatrudnienia;

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia wynikowa;

  • Praca z marką premium;

  • Możliwość zdobywania doświadczenia w gronie ekspertów i pasjonatów;

  • Możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwój w ramach struktur firmy;

  • Dostęp do szkoleń umożliwiających rozwój osobisty i zawodowy;

  • Zniżki na benefity pracownicze: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program rekomendacji pracowników

Bawaria Motors to dealer samochodów marki BMW i MINI. Firma wchodzi w skład grupy Emil Frey Polska, należącej do jednej z największych multibrandowych, międzynarodowych grup dealerskich marek Premium w Europie, wyznaczającej najwyższe standardy jakościowe. Obecnie Bawaria Motors posiada cztery lokalizacje: Gdańsk, Warszawa, Janki i Katowice.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Janki k/Warszawy