Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/ka

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się
    Dealerów w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków
    Nr ref. MRPA 01

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej,
    • wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie,
    • chęć podejmowania nowych zadań,
    • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
    • obsługa urządzeń biurowych,
    • mile widziane doświadczenie w pracy z programem Autoteam i Autostacja.

    Opis stanowiska:

    • bieżąca obsługa recepcji, w tym: powitanie i obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych,
    • dbanie o właściwy wizerunek firmy, wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze,
    • przygotowanie korespondencji, pism firmowych, podstawowych analiz i zestawień (Word, Excel),
    • wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania analizy i raportów sprzedażowych,
    • współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • pracę w doświadczonym zespole,
    • bezpłatną naukę języka angielskiego w siedzibie Pracodawcy,
    • bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport).

    Zainteresowanych kandydatów prosimy wysyłać CV
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz.