Oferta pracy

Recepcjonista/ka

Auto ŁódźO firmie

Auto Łódź

Brzezińska 28

Łódź

Auto Łódź Sp. Z o.o., Autoryzowany Dealer marki Nissan w Łodzi, w związku z rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • obsługa klienta zgodna ze standardami marki Nissan
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • współpraca z innymi działami firmy
  • dbanie o strefę Obsługi Klienta

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • pozytywne nastawienie,
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów,
  • uczciwość, sumienność, wysoka kultura osobista,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietów Office,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • inicjatywa w działaniu, operatywność i skuteczność działania,
  • znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość stałego rozwoju zawodowego (również podczas szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy