Oferta pracy

Recepcjonista/ka

FOCUS HOTELS S.A.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa recepcji

  • Przyjmowanie i obsługa gości hotelu, meldowanie i wymeldowywanie gości, obsługa płatności

  • Prezentowanie oferty i aktywna sprzedaż usług hotelowych

  • Szybkie reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów w sposób gwarantujący pełną satysfakcję gości

  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz obsługa rezerwacji spływających drogą elektroniczną

  • Przestrzeganiem obowiązujących procedur oraz standardów sieci

  • Utrzymanie czystości stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista

  • Znajomość obsługi komputera

  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Pełny pakiet szkoleń adaptacyjnych

  • Elastyczny czas pracy

  • 30% rabatu na gastronomię hotelową

  • 30% rabatu na noclegi pracownicze we wszystkich hotelach sieci

FOCUS HOTELS S.A.

Czy wiedziałeś, że Focus Hotels S.A. to najszybciej rozwijająca się polska sieć hoteli ?

Czy wiedziałeś, że jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej Immobile S.A., która inwestuje w branże o najlepszych perspektywach rozwoju oraz o najwyższej rentowności, takich jak przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne oraz handel detaliczny?

Czy wiedziałeś, że w hotelach mamy ponad 250 zadowolonych pracowników, którzy każdego dnia dbają o najwyższą jakość serwowanych usług?

Jeśli jesteś ambitną, zdolną osobą nastawioną na rozwój osobisty, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy