Ta oferta pracy jest nieaktualna od 187 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/ka medyczny/a

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-02-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Malo Clinic Polska Sp. z o.o.

    Dynamicznie rozwijająca się klinika stomatologiczna, specjalizująca się w implantologii i stomatologii estetycznej, oferująca pełną opiekę stomatologiczną (przede wszystkim zabiegi z zakresu zaawansowanej chirurgii implantologicznej), działająca w Polsce od od 2009 roku poszukuje pracowników do działu obsługi klienta.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • obsługa Klientów (rejestracja wizyt, udzielanie informacji o świadczonych usługach)
    • rozliczenia z Klientami (fakturowanie, przyjmowanie płatności gotówkowych oraz kartami płatniczymi)
    • praca z programem medyczno-księgowym
    • raporty dzienne sprzedaży
    • archiwizacja dokumentacji medycznej
    • inne zadania zlecone przez przełożonego.
    • praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku.

    Od kandydata oczekujemy:

    • wykształcenia min. średniego
    • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy biurowej, najchętniej na podobnym stanowisku
    • bardzo dobrej znajomości jęz. angielskiego (warunek konieczny)
    • kominukatywności i chęci do pracy z Klientem
    • umiejętności szybkiego uczenia się
    • obowiązkowości, dokładności, umiejętności ustalania priorytetów
    • dyskrecji
    • punktualności.
    • Mile widziana umiejętność pracy z danymi wrażliwymi.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • stabilność zatrudnienia
    • pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym środowisku
    • dofinansowanie do nauki jęz. angielskiego
    • owocowe piątki i inne benefity.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Na CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli; „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. nr. 133 poz. 883).