Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista (-ka)/Młodszy Opiekun Pacjenta

ORIDENT SP. Z O.O. SP.K.O firmie

  • Ługańska 5, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

ORIDENT SP. Z O.O. SP.K.

Ługańska 5

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa recepcji i pacjentów kliniki

  • Odbieranie telefonów i obsługa centrali telefonicznej

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie recepcji

  • Prowadzenie zapisu pacjentów i kalendarza wizyt

  • Telefoniczne potwierdzanie wizyt

  • Udzielanie informacji na temat świadczonych usług

  • Koordynacja przepływu dokumentów i korespondencji

  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy i optymalne funkcjonowanie kliniki

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji

  • Logiczne myślenie

  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i nad kilkoma zadaniami jednocześnie (multizadaniowość)

  • Umiejętność zauważania problemów i proaktywna postawa w ich rozwiązywaniu

  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PDF, Outlook)

  • Punktualność i odpowiedzialność

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Empatia

  • Biegła znajomość jęz. polskiego w mowie i piśmie

  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej i nowoczesnej firmie

  • Umowa o pracę

  • Stabilne i atrakcyjne warunki pracy

  • Dofinansowanie do karty Multisport (50%)

  • Praca zmianowa w godzinach porannych i popołudniowych (7:30-15:30, 12:30-20:30)

  • 1 sobota pracująca w miesiącu – w zamian dzień wolny w tygodniu

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

Specjalistyczne Centrum Stomatologii poszukuje kandydatów na stanowisko RECEPCJONISTA(-ka) / MŁODSZY OPIEKUN PACJENTA

Przewiń do profilu firmy