Logo Pracuj.pl

Recepcjonista/ka - obsługa gości hotelowych

PRAN Sp. z o.o.O firmie

  • Amsterdam, Holandia
    zagranica
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa agencyjna
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:
    tygodniowa

Rekrutujemy dla

PRACA NA 5 GWIAZDEK!

Hotel Amrath jest zabytkowym, pięciogwiazdkowym hotelem mieszczącym się w dawnym domu żeglugi w samym sercu Amsterdamu. Posiada on 205 pokoi w stylu secesyjnym, w tym 22 apartamenty, do których dzięki wysokim sufitom oraz dużym oknom wpada ogromna ilość światła słonecznego. Pokoje spełniają najwyższe standardy a do dyspozycji gości są takie atrakcje jak sale konferencyjne, SPA, kabina parowa, kryty basen oraz strefa fitness. Aktualnie firma poszukuje osób na stanowisko: Recepcjonista Hotelowy

Twój zakres obowiązków

  • zameldowywać/wymeldowywać oraz przyjmować rezerwacje od gości hotelu
  • obsługiwać gości hotelowych oraz odpowiadać na ich pytania
  • dbać o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w 4 lub 5-gwiazdkowym hotelu na tym samym lub podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz holenderskiego
  • znajomość systemu rezerwacji MEWS będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności komunikacyjne oraz pozytywne nastawienie do gości
  • prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje

  • wynagrodzenie 13,23 €/h brutto
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • tygodniowy system wypłat
  • zakwaterowanie
  • ubezpieczenie

Informacje dodatkowe

*oferta pracy tymczasowej

KRAZ 1223

Recepcjonista/ka - obsługa gości hotelowych, Amsterdam, Holandia