Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Recepcjonista/-ka – Opiekun/-ka Klienta

BMG Goworowski Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Łużycka 9

Mały Kack

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi oraz opieka nad Klientami salonu i serwisu Mercedes-Benz

  • Wsparcie w realizacji bieżących zadań działu handlowego oraz serwisu

  • Bieżące koordynowanie dostępności pracowników działu handlowego oraz serwisu - kierowanie Klientów do odpowiedniego pracownika / działu

  • Uczestniczenie w eventach organizowanych przez salon

  • Dbanie o wizerunek firmy oraz odpowiednią atmosferę w trakcie obsługi Klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)

  • Nienaganna prezencja, miła aparycja oraz wysoka kultura osobista

  • Pozytywne nastawienie oraz umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,

  • bardzo dobre warunki pracy.

BMG Goworowski – Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz i smart.

Przewiń do profilu firmy