Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Recepcjonista/ka

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 13.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Business Link to znacznie więcej niż prestiżowa przestrzeń do pracy - to przede wszystkim ekosystem przedsiębiorczości. Zapewniamy kreatywne miejsca pracy dostępne 24/7, w tym coworking i biura prywatne na wynajem, sale spotkań oraz dajemy dostęp do specjalistycznej wiedzy, narzędzi online i sieci kontaktów z przedsiębiorcami z całej Polski.

    Miejsce pracy: Poznań

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Profesjonalna obsługa administracyjna recepcji.
    • Obsługa korespondencji e-mail i rozmów telefonicznych.
    • Zarządzanie wewnętrznymi portalami rezerwacyjnymi.
    • Nadzorowanie pracy serwisu sprzątającego oraz dbanie o estetykę przestrzeni biurowej

    OCZEKIWANIA:

    • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami - otwartość, życzliwość i uśmiech.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
    • Dobra organizacja pracy.
    • Obsługa komputera MS Office.
    • Doświadczenie w branży HoReCa będzie dodatkowym atutem

    OFERUJEMY

    • Ciekawą pracę pełną wyzwań w innowacyjnej firmie
    • Pracę w młodym dynamicznym zespole
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wyjątkowe miejsce pracy
    bottom