Oferta pracy

Recepcjonista/ka (Recepcionist)

CBRE Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
[rekrutacja prowadzona online]

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Odbieranie telefonów oraz przekazywanie wiadomości od klientów pracownikom firmy
  • Recepcja osób odwiedzających firmę i dbałość o wysoką jakość ich obsługi
  • Przyjmowanie korespondencji przychodzącej do firmy rejestrowanie jej i przekazywanie odpowiednim pracownikom
  • Przygotowywanie do wysyłki korespondencji wychodzącej z firmy i organizowanie mailingów
  • Dbałość o ład i porządek w Recepcji i salach konferencyjnych
  • Niszczenie dokumentów przeznaczonych do likwidacji
  • Zamawianie artykułów biurowych i spożywczych oraz monitorowanie procesu ich dostarczania
  • Pomoc w opracowywaniu i drukowanie raportów i innych opracowań dla klientów oraz organizowanie ich dystrybucji
  • Pomoc w organizowaniu konferencji, spotkań z klientami jak również innych wydarzeń/ceremonii
  • Zamawianie biletów lotniczych i kolejowych, rezerwacja hoteli, samochodów
  • Rozliczanie oraz procesowanie faktur zgodnie z procedurami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Inicjatywa, proaktywność, umiejętność nawiązywania kontaktów
  • Umiejętność zaangażowania się, odpowiedzialność dyspozycyjność
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne w mowie i w piśmie
  • Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne