Oferta pracy

Recepcjonista/ka

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.O firmie

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o.

Brzezińska 47

Rybnik

Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. - jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się
sieci Dealerskich w Polsce poszukuje kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista/kaNumer ref.: Nr ref: SREC 01/2020

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa recepcji, w tym: powitanie i obsługa gości, obsługa połączeń telefonicznych
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy, wygląd recepcji, estetykę i porządek w biurze
  • przygotowanie korespondencji, pism firmowych, podstawowych analiz i zestawień (Word, Excel)
  • wsparcie działu handlowego w zakresie przygotowywania analizy i raportów sprzedażowych
  • współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami usług

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży motoryzacyjnej
  • wysoka kultura osobista, pogodne usposobienie
  • chęć podejmowania nowych zadań
  • odpowiedzialność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • obsługa urządzeń biurowych
  • mile widziane doświadczenie w pracy z programem Autoteam i Autostacja

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w doświadczonym zespole
  • bezpłatną naukę języka angielskiego w siedzibie Pracodawcy
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy